Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze zapnout notebook

Dobrý den, včera jsem se díval na YouTube a z ničeho nic mi vypnul notebook jako když vám vypne PC když vypadne proud. Chtěl jsem ho znova zapnout, ale když jsem mačkal tlačítko pro start tak se nic nestalo notebook se nechce zapnout. Poradte prosím.

Typ toho HP ? Neco jako 45xx ?
Odpoj zdroj, Vyndej baterku, stiskni a drz minutu tlačítko pro zapnutí.
Pak pripoj zdroj (baterku nech furt mimo) a zkus to zapnout.
Co to dela ?
Pokud to nenabehne do biosu, bude asi neco blikat (u caps locku) nebo jiná dioda.
Která a jak (kolikrát za sebou blikne?)?

Pak zkus:
Odpoj zdroj, Vyndej baterku, stiskni a drz minutu tlačítko pro zapnutí.
Pak pripoj zdroj (baterku nech furt mimo) a stiskni a drz minutu tlačítko pro zapnuti, dokud to nenabehne nebo neuplyne jedna minuta (jinak to tlačítko celou minutu drz a az pak pusť). Pak to zkus zapnout normalne jedním stiskem toho tlačítka.
Co to dela ?
Pokud to nenabehne do biosu, bude asi neco blikat (u caps locku) nebo jiná dioda.
Která a jak (kolikrát za sebou blikne?)?

říkáš, že to blika ? Bliká v nějakých intervalech několika bliknutí za sebou, pak pauza a pak zase ?
Nebo tím blikáním myslíš, že svítí pořád, jako že se nabíjí ?

Zkus připojit nějaké externí zobrazovadlo, třeba monitor kabelem přes HDMI, VGA nebo DisplayPort.
Pak to zkusit zapnout.
Budeš muset stisknout (možná několikrát) příslušnou kombinaci kláves při přehození výstupu na onen HDMI, VGA nebo DisplayPort.
Bude asi stisknout "Fn" a k tomu tu čtvrtou klávesu napravo od "Esc", zkus tuto kombinaci mačkat opakovaně po nějakých 10 sekundách, aby připojený externí monitor či televize měla šanci signál zaregistrovat a zobrazit¨...