Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmiznuta jedna cast rozdeleneho disku

ahojte...

mam 1tera disk rozdeleny na 3 casti
jedna je pre win + nejake programy
druha cisto ako ulozny priestor na vsetko mozne
tretia na hry

dnes rano si idem ulozit na druhu cast nejake veci a zistim ze mi ju PC neukazuje...tak sa pozriem do spravu diskov a tam je oznacena tato jednotka ako prazdna...neviem ako sa sto mohlo stat...a ani neviem ako to napravit a ci uz je definitvne vsetko prec...mam tam par veci ktore potrebujem tak by som o ne nerad prisiel...

nejaka rada alebo aspon vysvetlenie co sa mohlo stat ???

dakujem :)

Skus týmto xindlom opraviť prvý sektor na disku s pošahaným oddielom;
EaseUS Partition Recovery 5.6.1 - free je časť partition recovery....
easeus-partition-recovery.soft32.com

Beh na dlhé trate skenovania, ale, ak ti nenájde a neponúkne možnosť recovery sprzneného prvého sektora kde je zápis o poslednom logickom oddiele, musíš oddiel jedine odstrániť a znovu naformátovať NTFS tabuľkou.

Niet inej pomoci.

Ešte otestuj príkaz v cmd.exe, ako Správca: chkdsk /x /f /r /v /b

pod W8/10;
chkdsk /x /spotfix