Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pády FPS GPU R9 290x

Dobrý deň, GPU som prepastoval a poriadne vyfúkal kompresorom. Zatiaľ grafika beží pekne, teploty také isté. Teplovodivá pasta ktorú som použil bola Artic MX-2.
Mám problém pri hre WoW Legion, robilo to už aj pred tým. Proste som v hre 35FPS otočím a zrazu 100FPS. Čím to môže byť? Ovládače najnovšie a Windows mám Creators Update Win 10. Ďakujem vopred.
Video: oakch

# Nekdy pred 2 roky, jsem zde k clanku CCleaner psal, ze jen jednou mi pohol u WOW, kde jsem mel pady FPS, zde mi opravdu pomohl CCleaner, 2 dny jsem jsem nastavoval WoW pres -consol(prikazovy radek v WoW), tam jsem neco doladil ale nepomohl, az jsem sahl na CCleaner, dal jsem vycistit a HOP, 70-120FPS, zamklé mi spadli za na 50 ve velkych mestech, nedokazu si to technicky vysvetlit, az a to ze zrejme promazal nejak 'caché' hry, tak jestli uz budes na konci a nebudes mit jiné reseni, tak ho zkus, nepisu at ho pouzivas, jen ze mi pomohl, jestli ty ho chces pouzivat nebo ne me nezajima (pisu to k popripadné odpovedi 'ja CC nepouzivam pouzivam hlavu, cc nepotrebuji a sracky si do PC neinstaluji').
* Kdyz jsem to hral, nevim, jestli uz byl WoW na novém Grafickém motroru tak jak ho ma dnes.