Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zobrazení textu po stisku tlačítka

Bohužel nemůžu přijít na tak jednoduchou věc, prosím vás tedy o pomoc.

Mám primitivní tlačítko v html:

<button> <b>Popis tlačítka.</b></button>

a po stisku toho tlačítka bych rád, aby vyskočil "určitý text", nejlépe ve vyskakovacím malým okýnku.

Pro vás je to jistě brnkačka.
Děkuju za pomoc.

Honza

Nefunguje to jenom tobě, anebo i ostatním?
Nemáš zakázaný v prohlížeči javascript? Třeba nějakým rozšířením/doplňkem?

K tomu info okénku: Možná ti bude stačit toto.

<button title="Nějaký text po najetí myší nad tlačítko. Může být poměrně dost dlouhý..."><b>Popis tlačítka.</b></button>

Aha, nevěděl jsem, že i takto vyskakovací text se počítá mezi skript. Blokuji ho NoScriptem, a když ho otevřu v IE, tlačítko funguje.

Počítá se mezi script i funkce, kdy napíšu část textu, za něj "více..." a po kliknutí na "více" se rozbalí zbytek textu?
Pokud ani ten nepůjde, vyřeším tím popisem tlačítka (alt), jak jsi poradil. Děkuju.