Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení PC - TV

Ahoj.. Mam notebook kterej ma vystup na cinch.. Muzu ho nejak propojit s televizi?.. musim to nejak nastavit a kterej kabel potrebuju..? poradi nekdo?..

Este by som dodal ze zvuk pojde z konektora notebooku ktory je pre sluchatka (zvycajne 3.5mm jack konektor), do TV na prislusne vstupy TV (napr. dva cinche "L" a "R" pre zvuk ak je to stereo TV ).

Az pripojis tu TV (pripadne je dobre restartovat notebook so zapojenou TV) tak si to zapnes v ovladacoch grafiky (zvycajne je na to ikonka vpravo dole kliknes a zvolis vystup na TV).