Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Slo by "naklonovat" virtualni stroj ve VMWare server?

Ahoj,
jsem si nainstaloval VMWare server, abych se s nim blize seznamil. Musim rici, ze jakozto novacek v oblasti virtualizace jsem docela unesen timto softwarem. Vytvoril jsem si dva virtualni stroje, kazdy s jinym OS. Na jednom jsem celkem (pro mne) pracne nakonfiguroval Apache, Tomcat s jednou aplikaci a napadlo mne, jestli je nejaka moznost (zdarma), jak cele toto nastaveni prenest na jine PC, abych to nemusel znovu konfigurovat. Na strankach VMWare jsem cetl cosi o tom, ze jakesi klonovani je mozne na VMWare Workstation, coz je ale komercni sw. VMWare server provozuju na W-XP SP2 doma, na W2k v praci.

Diky za pripadne rady a pouceni.
M.

Tak v praci na W2k mam s Virtual PC 2007 smulu ...

Virtual PC 2007 runs on: Windows Vista™ Business; Windows Vista™ Enterprise; Windows Vista™ Ultimate; Windows Server 2003, Standard Edition; Windows Server 2003, Standard x64 Edition; Windows XP Professional; Windows XP Professional x64 Edition; or Windows XP Tablet PC Edition

M.