Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem fps dropy ve hrách po spuštění google chrome

Ahoj od včerejška mám fps dropy každé 3 sekundy. Zjistil jsem, že je problém v Google chromu. Když restartuji pc a hned jdu hrát, tak ty fps dropy nemám, až po zapnutí mého nejoblíbenějšího prohlížeče. Nevíte jak to fixnout? Zkoušel jsem reinstall ovladačůi toho google chromu, ale jak ho spustím zase to padá...

Sry jsem zapomněl napsat ovladačů grafiky. Po tom slově ovladačů tam je písmenko i jestli si to ještě jednou přečteš.

K tématu i když jsem místo google chromu zapl microsoft edge, tak mi to děla to samé. Prostě jak najedu na internetový prohlížeč, tak mi začnou padat fpska.
Cpu je vklidu IXyJQ

Pc bych nějak neřešil nikdy mi to nedělalo až od včera. Jestli to potřebuješ tak nutně vědět, tak mám procák i7 6700 grafiku MSI GTX 980 GAMING 4G ramky Kingston HyperX Fury Black 16GB (2x8GB) DDR4 2133 windows 10 64 bit ssd Crucial MX200 - 250GB hdd WD Blue EX - 1TB zdroj seasonic 550 W základní deska ASUS Z170-P - Intel Z170

Jinak Mbam a adwcleanerem jsem to projel než jsem sem vůbec napsal. Foto z process exploreru MnYIt

This file was last analysed by VirusTotal on 2017-04-19 17:55:56 UTC (1 den, 19 hodin ago) it was first analysed by VirusTotal on 2017-04-01 22:40:39 UTC.

Detection ratio: 31/61

You can take a look at the last analysis or analyse it again now.

Co to znamená ? : )

To jo ale to bych si potom nemohl užívat ty skvělé hry na které nemám peníze. Ale to bych neřešil. Jak mám tedy přeinstalovat ten windows 10. Jde to nějak přes plochu. Nebo musím zase vytáhnout cd s windows 7 nainstalovat ho a upgradovat to zase na 10