Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Po vyčistení od prachu PC nenabehne

Zdravím
dnes som sa rozhodol vyčistiť PC.Rozobral skriňu,vybral grafickú a kartu,všetko povysával vysavačom štetinovým nastavcom všetko poskladal pozapajal konektory a PC nič.Tvári sa že nabieha ale po cca 10 sekundách sa restartne ale nenanbehne.A na monitore čistá tma.Vie niekto poradiť ako ho rozbehať?
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Tak je to tu.Je vadný jeden USB čelný port.Všimol som si to náhodou lebo PC mám vo výške očí.Chýba tam taká plastová plôška ako su konektorové piny a kostra.To spôsobovalo skrat a preto to robilo takú šarapatu.
Chcem vám poďakovať za reakcie a pomoc.Prajem všetko dobré.