Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebook s předinstalovanými Win10 - klíč?

Ahoj, mám možná hloupý dotaz, ale: Když si koupím notebook s již předinstalovanými Windows 10 Home (předpokládám, že 64bitová verze), dostanu k tomu i produktový klíč (ten, co zadávám při instalaci - někde vytištěný/dorazí mi přes mail atd.)?
Ptám se pro případ, kdybych systém potřeboval přeinstalovat, nebo pokud by notebook dorazil s množstvím nepotřebného software a ptákovin a já se rozhodl pro čistou instalaci OS.

Tudíž když si notebook koupím, spustím, uvidím binec a rozhodnu se ihned pro čistou (re)instalaci, jak mám postupovat? Ze stránek Microsoftu mám stáhnout iso se stejným typem OS, vložit na bootovací flash disk (umím), nainstalovat a klíč to po mě chtít nebude? Předem dík za odpověd.