Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se zasekne při načítání windowsu,startup repair a nepustí mě do safe modu

Dobrý den,potřeboval bych pomoct s podle mě složitým problémem.

Asi před dvěma dny jsem si Přeinstaloval PC z desítky na sedmičku ale nastal problém.
Po reinstalaci se windows pokaždé doslova zasekne u "starting windows".
Jelikož jsem to nechtěl řešit,tak jsem proste začal instalovat zpět desítku,ale to nepomohlo a zase se to kouslo při tom obíhání těch kuliček do kola.
Nemohu se dostat ani do recovery nebo toho "startup repair" a kdyz se dostanu tak se to sekne při pokoušení se opravit.
Nevím všechny,ale někdy to po záseku vyhodilo BSOD ne s jedním ale pokaždé různou chybou,příklad "kmode_exception_not_handled","irql not less equal"
Ale mozná vám pomůže to že když jsem se snažil spustit PC v SAFE MODE tak to načítalo drivery,tak se to zaseklo po vypsání "driver/disk.neco"

Byl bych opravdu rad kdyby mě někdo poradil,nebo mě říkal jak postupovat,budu zde cely den a noc,pokud potřeba i dýl.
Kdybych ted nebyl v tísni s penězi tak to zanesu do servisu,ale bohužel.

PS:Moc se v PC neorientuji.

Děkuji předem za rady..

No nemyslel jsem to ze neumim instalovat windows a takto,to uz jsem nekolikrat delal a bez problemu,akorat ze se nevyznam v ruznych postupech jako co muze byt tak pricina a tak dale,postup instalace ovladacu ? to vazne netusim,instalace windows se dodelala bez problem a pak pry nabihani to zamrzlo,a dal to nejelo,windows jsem instaloval pres USB jelikoz me nejede cd/dvd.

Ted se o tom bavim s kamaradem,a radi me uplne odstranit a oddily a naformatovat harddisky pres instalacku windows 10ky,tak si tam asi windows 10 dam a nebudu se v tom hrabat.Ted to stahuju na USBcko.

Ted se citim vazne blbe,a urcite si zaslouzim ted momentalne hate,ale ja blbec zapomel smazat oddil/partition s windows 10......takze je asi docela mozne ze se ty win 10 ovladace nepohodly s tema novima ze?
ja jsem vazne debil.

Opravte me nekdo jestli to nerikam dobre QQ

Tak jsem tedy doma,skusil jsem to nainstalovat,ale po "loading windows files" nabehl teda windows 7 loading,ale opet se zasekl a vypsal chybu 0x0000001e a pak v zavorce (0x000000000,0x00000000) asi tak 3x,takze uz vazne nevim jak dal,rada by se hodila,napriklad jesti muzu ty hdd uplne vycistit a smazat pres prikazovy radek nebo tak,pokud chcete vedet ty HDD co mam v PC nebo tak tak je klidne vypisu,dekuji opet za rady predem.