Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení SMTP serveru v Outlooku

Mám net připojení ADSL od O2, ale nejde mi nastavit outlook. Mám mail na seznamu, jako server příchozí pošty mám nastaveno pop3.seznam.cz, jako odchozí poštu mám nastaveno smtp.iol.cz. Ovšem poštu stahuju normálně, ale odeslat mi žádná nejde? Prostě se neodešle. Čím to je? Jak mám tedy nastavit server odchozí pošty aby to šlo?

Změna předmětu, původně: Nastavení outlooku (host)

Já ti řeknu, proč je tu tenhle dotaz asi tak často, protože to má telefonica nějak pošmataný - znám tři lidi, co mají to samé připojení a v outlook express jim to nechodí vůbec, jen v Thunderbirdu, jenže mě to nejde odesílat ani v tom Thunderbirdu

V OE klikni na Nástroje a Účty. Vyber IOL a klikni na vlastnosti. Dále servery a dole zaškrtni políčko Server požaduje ověření a Nastavení. Potom se telefonicky spoj s operátorem o2, on Ti sdělí heslo, které tam musíš zadat. Jinak Ti to nepůjde. Náhodou to vím, protože jsem měl stejný problém a po zadání hesla vše OK.