Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor no signal

Pc i5 4570 msi z87 g45 rám 8 gb 250 gb ssd obracím se s dotazem upradoval jsem grafiku txt 760 a odistaloval jsem ovladače vyndal grafiku instaloval novou gtx 1060 3gb a po zapnutí jsem udělal clear cmos pc najedou vetraky jedou ale monitor pise no signal puvodni zapojeni hdmi je stejné přídavné napájení grafiky je zapojené. Potřeboval bych poradit co dál s tímhle problémem radu.

Ok karta vyndana zandána a podařilo se dostat se do biosu tak je to ok děkuji všem za rady.
Ještě potřebuji poradit co instalovat z vlastni instalace jen to nutné pro chod karty:

ovladač grafiky ano
geforce experience - pry není pořeba
ovladač 3d vision
ovladač hd audia
ovladac řidici jednotky
systemovy ovladač psych

viz obr.
jpwer.jpg
jjooo.jpg