Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbox Game DVR. neide vypnut

brý deň, kamoš ma problém s windows 10, ide o to, že ma málo fps v hrách (30-40 pri minimum detailoch, pritom ma myslím, notebook na to, aby mu to ťahalo na 3x viac). Ide vlastne o to, že má zapnuté "game DVR" (defaultne na win 10), a neide mu ho vypnúť, skúšal ho vypnuť cez registre, ale tam mu to proste vždy po reštarte pc hodí defaultnu hodotu na 1 (zapnuté). A jak sa prihlási do Xboxu, dá nastavenia tak mu to vypne Xbox. Nevieme prečo, mne to asi pred 2 týždňami nerobilo, a vpohode som to tam vypol. Neviem či to robí každému, alebo presne iba nám. Má nový notebook. Ďakujem za help ! :)

# Jak nejde nevypnout, kde ho vypinas ? Na co sahat na registry, kdyz staci jen kliknout na Game DVR a zadat [OFF].
* TIM : nastavenia tak mu to vypne Xbox?, myslis co presne ?- V registrech zadava hodnotu 0 které polozce, 'AllowGameDVR' ?

Mám ten stejný problém. Když kliknu na ozubené kolo v aplikaci xbox tak spadne, jde to obejít tak, že zapneš aplikaci přes klávesu win + G, vyjede ti takový malý panel pro nahrávání. Klikneš na ozubené kolco a dole dáš "Další nastavení najdete v aplikaci Xbox" - to tě hodí přímo do nastavení aplikace a tam vypneš nahravání.