Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nvidia GeForce GTX 560 Ti

Ahoj vsem, stala se mi nemila vec, nahle mi spadnul PC, a uz nesel nastartovat.. Vybil sem zdroj, zapojil do site, a vzdy se u vseho jen pootocily vetracky jinak nic.. Zkousel sem cim to muze byt..

Vytahl jsem grafiku, a dal predchozi GTS 450 a PC naskocil..

Grafika byla uplne cista, bez prachu, teloty na ni sli max do 70 stupnu, nehraju nic nez obcas tanky.

Ze by byla po smrti? Nerad bych..

Bohuzel aktualne nemam nikoho okolo kdo by ji napichnul do sveho PC abych si to overil.

Unaveny zdroj kdyz grafika ani nenabehne? pokud zdroj spadne v zatezi nebo kdyz se zacne zapinat WIN, tak to pochopim, ale ze by se nespustila grafika uz jen pri zapnuti PC kdy ma minimalni odber? Zkusil sem to i na 300W a tam taky nic, jen cuknou vsechny vetracky a nic..

Zitra dojede kamarad, kterej ma doma silnejsi zdroj a zkusi.. Ale bojim se toho ze to bude to same..

Ach jo.. A tak pekne jela, ticha..