Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaseknuti PC během hraní

Zdravím lidi, potřeboval bych od vás radu nebo-li návrh.

Před nějakou dobou jsem si pořídil PC, během klasického užívání (filmy, internet atd.) jede vše tak jak má ale když si pustím Overwatch tak se po určité době obraz zasekne zvuk zmizí a je nutný tvrdý restart, ještě dodám že to dělá zcela náhodně, jednou můžu hrát tři hodiny a nic a jindy to tam střílí po dvaceti minutách, takže pokud by měl někdo radu nebo se s tím už setkal tak budu moc rád za účast děkuji. ☺️

Sestava :
Proc. Intel core i5 6600k
Grafika. GTX 1070 zotac amp extreme
Zakladovka. Msi Z170 SLI PLUS
RAM. HYPERX SAVAGE 2X 8GB 2133MHZ
SSD. KINGSTON UV400 480GB
HDD nemám
Psu. Corsair rmx 650
OS. Windows 7

Proc. Intel core i5 6600k

# Jestli jsi provadel OC|Overclocking, zatuhnuti muze pochazet z neho, zda-li ma v BIOSe spustenou nejakou funkci OC, tak ji desaktivuj a zkus to znovu, zda-li je problém stale pritomen.
TiP # Neni nakodu, aktualizovat ovladace tvého HW.

Tak už nevím, aktualizoval jsem co se dalo, memtest shledal ram paměti jako bezproblémové, tak pustím hru že to vyzkouším... Nic.... Nic... Nic no super problém vyřešen ale teď po dvou hodinách bum a mám to tu

Může se toto dít třeba pokud by byla vadná grafická karta? Díky

# Ono, HW vada se projevuje treba 'Artefakty' etc, velmi vekli zridka jako v tvém pripade, spis bych sel po ovladacich.
- Divej, zkus odinstalovat ovladac na tvou grafickou kartu a nainstaluj nejaky predesly, nevadi ze je starsi, jde jen o test, zda-li to zasekavani bude stale priyomno.
- Dalsi je CHIPSET, ten bych také doporucil mit aktualizovany.

TiP ~ Posledni verze [CHPSET|Intel] na stahnuti : https://downloadcenter.intel.com/download/20775/In tel-Chipset-Device-Software-INF-Update-Utility-
- POZOR : V pripade, ze se zaseky obevuji jen u jedné hry, nemusi byt navine vylozene tvé PC, u jinych her to mas jak ?

[BONUS] : Ovladace pro : MSI Z170 A SLI Plus na stahnuti
- Kdyz jsme u té zakladni deky, verzi BIOSu mas jakou ? Posledni uvedena je 1.A

Dobře vyzkouším ještě starší ovladač GK desku už jsem aktualizoval předtím ale chipset mě nenapadl, díky... Jelikož jsem to prostě musel vyzkoušet tak jsem GK vytáhnul a jel na Intelovi a problém se po chvíli objevil takže jsem rád že GK samotná to asi není

Ps. Obraz zamrzne zmizí jen zvuk