Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Upgrade pc, herní a streamovací PC!

Zdravím,
chci udělat upgrade pc, který využívám i na streamovaní.
Aktuální sestava:
CPU: Amd Fx6300
Základní deska: Asus m5a97 r2.0
GPU: Asus gtx 1050ti strix
Ram: 8gb ddr3
Zdroj: Zalman 500w LX
Case: Zalman z11
Mám ssd i hdd, není nutno uvádět, jsou nové takže ty jen přehodím. :)

Jediné co mi asi zůstane po upgradu bude ssd, hdd, skříň, grafika a možná zdroj. Tzn. potřebuji udelat upgrade cca do 15-20 tisíc procesoru, základní desky, ramek, možná zdroje. Na aktuqlní sestavě streamuji hlavně tanky a to mi tato sestava tahá 60fps stream úplně v pohodě, ale chtěl bych si na streamu zahrát i nové hry, jako například: Playerunknown's Battlegrounds, Battlefiel 1 atd...
Je mi jedno jestli sestava bude na I7, nebo Ryzenu, nechám si poradit a za každou radu budu jen vděčný.

# Bud prejit na Intel, Ryzen = nova zkladni deska + DDR4, nebo zakoupit levne AMD@FX83xx.
* Ale pro optimalni vykon vykon AMD@FX, je lepsi, nebo bych urcite doporucil RAM na frekvenci 2133MHz, k sirsimu hrdlu které rade FX chybi a je primim dopadem na vykon.

# To bys musel nejdrive rict, co chces z PC ponechat a co nechces, kdyz mi nekdo rekne, mam DDR3 a desku AM3+, hledam s tim neco kompatibilniho, dam se smerem AM3+ + DDR3, mas napsat 'HLEDAM ZAKLAD NOVEJ DO 15 000' bez 'Grafické karty a zdroje' (i kdyz dole by jsi to mozna i napsal) ..
* Ryzen, i novejsi INTEL, jsou na DDR4, nejsou kompatibilni az na Gkartu a zdroj s nicim co mas ..

Co si to prvně přečíst, než budeš psát tyto věci...?

# Ulà, no nic, promin, mozna ti odpovi nekdo kdo je ZDE ZA TO PLACENY !! Nebylo by naskodu, nahradit nejdrive slova typu 'MOZNA", "ASI" za neco urcitého, mozna si RAM necham, mozna ne, mozna si zdroj necham, mozna né, klidne INTEL, nebo AMD, tak az to budes vedet to napis znovu, pochopim to urcite lip ..
(nedelu si kazit urcite nebudu, intel i7 komplet pod 15 000 je dobry vtip, Co si to prvně SPOCITAT, nasledovne vratit se ze 'Sazkové kancelare kde zakrizkujes veci nahodne' do REALITY, než budeš psát tyto věci...?..)
TiP ~ Ukazovat prstem, mozna to nebo to a jeste mrcet muzes i v obchode.

Tak pane chytráku, možná si zdroj nechám je tam proto, že třeba nějaký procesor bude mít větší spotřebu, proto tam píšu možná, když bude potřebovat nahradit, tak to chápu a nahradím ho. Dále I7 sezenes za 10 tisíc, k tomu základní desku do 4-5 a 16gb ram do 3, pokud dobře počítám tak se vlezu do 20 tisíc. Takže si jdi mindrák z malého penisu léčit někam jinam (třeba do toho obchodu a přitom ukazuj prstem) a nech teda lidi co jsou za to placení ať mi sem napíšou užitečnou radu. :)

Dále I7 sezenes za 10 tisíc, k tomu základní desku do 4-5 a 16gb ram do 3, pokud dobře počítám tak se vlezu do 20 tisíc.

# Chytrak nejsem, kdyz tak vse vis, proc sem lezes, si to kup a tahni.

Takže si jdi mindrák z malého penisu léčit někam jinam

# Aha, takze kupuji rodice ? Toto napise jedine dite nebo nejaka posahana chcanka ..

Spis ty vypadni, píšeš tu blbosti. To ze máš iq šumici trávy a nepochopíš text a nebo jsi lenoch co si nepřečte veci cele to je tvoje věc a ne moje. To ze vím co kolik stojí, neznamená ze vím co je pro mě nejlepší proto se ptám na radu, někdo rozumný totiž muže napsat ze nový ryzen je lepší na streamovani, takže ať si vemu ten než i7. Dítě rozhodně nejsem. A to co chci si kupuji a financují sám, už nějakou řadu let. Takže děkuji, že jsi nám ukázal hodnotu svého iq a můžeš pokračovat psaním nesmyslných věci pod jiným tématem. :)

# Prosim ? Jako z tech urazek si mam delat co ? Mam padnout na tvou urovnen a psat ti jaka si "kozi mrtka" a ty mi odepises "né, ty si kozi mrtka" a tak do nekonecna? Das si za nadpis vykricnik a vsichni maji spadnou na prdel ?
* Tady pises cosi o penisech a pak si vemes do huby IQ ? Proboha bez si kleknout na hodinku na hrach do kouta ..

# Dotaz si napsal, tak cekej na odpoved, nemusis zde na nikoho reagovat..
PS : I clovek s prumernym IQ zde dokaze pouzit vyhledavani, odpovedi na tvé téma|dotaz je tam pozehnane.

# AMD i [8C/16] stale nedokaze podat lepsi herni vykon jak intel [4C/8T], jestli nechces prohloupit a potrebujes RYZEN tak zakoupis jen [8/16] Ryzen5@1600X + zakladni deska s Chipsetem X370.
- Chces vic herni, zakoupis Intel i7@7700[K], kde ve hrach at v rozliseni FHD@1080p nebo @4K, muze byt rozdil az 35FPS v prospech Intelu, kde u herniho PC uzivatelé preferuji mit vic 10FPS ve hre s Intelem, jak mit o 10s rychleji zrendované video RYZENEM ..
* A to neberu potaz na HW problémy, stalé Alpha verze BIOSu (INTERNE uz nam koluje 3 aBIOS v jednom mesici, to jsem zazil naposled pred 5 lety) a celkové problémy okolo celé platformy RYZEN (AM4).

# U 12Gb s 3x4Gb dojde o moznost vyuzit DUAL-CHANEL, to uz radeji zakoupit 2x8 + chipset H/Z-270 s podporou RAM 2400MHz.
* Navic je jen 2 kanalovy, kde pouziti 4x4Gb, dojde zbytecne o cast sirky pasma, u 2 kanalovych se z pravidla osazuji jen 2 DIMM sloty..

Ty sa buď velmi nudíš alebo si nejaký svätec :-D mňa keby nejaký arogantný ehm... Streamer uráža tak mu rozhodne nebudem radiť :D tú zostavu čo napísal Grapfield by som naschvál ospevoval aby si ju pán Streamer :-D kúpil, potom plakal a jeho určite početné publikum sa smialo na jeho nešťastí :-D . Každopádne si borec a rozhodne to neber ofenzívne :D predsa len sa to asi ani nedá tak brať.

Tato poradna je ta největší fraška, kterou jsem kdy viděl.:D Musím se jen smát. Pánové pokračujte v tom co děláte, jdete do blocklistu a dále mě nezajímáte. Pokud si myslíte, že jsem arogantní vaše věc, ale rozhodně si nenechám srát na hlavu za chybu někoho jiného. Papa.

*generic logo with not copyrighted dubstep song intenses*
takže vítejte u dalšího videa, jsem fakt rád, že poslední video už mělo skoro stejně lajků jako disliků, brzo začnu streamovat, ale to až mi někdo poradí co za počítač si mám přát k narozeninám, ale stejně si koupím jinej protože se jenom pohádám když se mi budete snažit poradit, protože to vím nejlíp ale potřebuju poradit, budu sprostej a kozí mrdka ale pak si natočíme video jak se staví wither v minecraftu, ot by bylo k dnešnímu vlogu asi všecko takže čau