Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenabehne win

Zdravim chci se zeptat mam problem stim zemi nenabehne win . Mam stolni PC kde je deska: https://www.tsbohemia.cz/mb-jetway-v4dp-km400-soca -agp-ddr-gk-au-lan-matx-retail_d39344.html
Mam vtom 2x512 ddr1
Grafika je Asus A9250 v AGP slotu
Procesor je AMD ale tedka nevim presne jaky.
Kdyz sem zapl PC tak mito hodilo chybu FLOOPY DISK eror
A jeste mito napsalo ze mam spatnou tu baterku comam na desce. Tak sem vymenil HDD a tu baterku tak to chtelo pome at zmacknu F1 nebo DELETE. dal sem F1 a skocila mi cerna obrazovka kde bylo psane zVGwn.jpg

a kdyz sem nezmackl nic tak skocila cerna obrazovka a v pravem hornim rohu blika _ a pak to uz nic nedela jen ta cerna obrazovka kde blika _ . nevim co stim skousel sem to preinstalovat ale kdyz se chce bootovat cd tak mito napise boot cd atd a hned zase skocit zVGwn.jpg a potom hned zase blika v cernem rohu _. dekuji za jakoukoliv radu

Na hdd je system XP protoze sem to bral z jineho pc. Protoze na tom pc co mam tedka mi hdd asy vypovedel uz vnem jen cvakalo a nenabehlo nic tak sem tam dal hdd na kterem je system xp a chtel sem to preinstalovat a porad to nejde poradte mi jak mam popripade mit nastaveny bios atd dekuji