Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 10 - snížení fps ve hrách po updatu

Zdravím, po poslední aktualizaci win10 (creators pack update) mi ve hrách kleslo fps. V csgo mám třeba teď lock na 60 fps. Myslel jsem si že by to mohlo být novou funkcí win10 - Game mod, která má zlepšovat výkon. Když to ale vypnu nic se nezmění. Navíc nevím zda má tato funkce vliv na všechny hry, nebo pouze Xbox, tj. stažené hry z marketu.

# Game mode, nejak obzvlast dopad na FPS nema, z nejakych 10 her co jsme zkusily, slo v lespim pripade o 3FPS k dobru, urcite na tuto sluzbu k lepsimu vykonu nespolihej.
* Kdyz povypinas rucne zbytecné sluzby v pozadi, AV etc, dojdes prakticky ke stejnému vysledku :-)