Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vista Premium - nejde přehrávat mp3

Dobrý večer
Chtěl bych poprosit někoho kdo má nebo zná Vista Premium. Mám je předinstalované v notebooku a nechce mi to přehrávat mp3. Prográmky na rozbalování jako rar nebo winzip nefungují. Poraďte jaké kodeky apod. Děkuji
Změna předmětu, původně: Vista Premium (karel)

A jak se to nepřehrávání projevuje? Otevře se přehrávač a nejde zvuk, po kliknutí na něco.mp3 to neudělá nic, něco to napíše…
Nebo jsou snad ty mp3 soubory zapakované a nejdou rozbalit? Či jak s tím souvisí, že prográmky na rozbalování nefungují?