Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reinstalace pc.

Dobrý den, potřeboval bych poradit s nějakym programem na obnovení pc protože nedávno se mi zaviroval pc a chci se toho co nejdříve zbavit tak bych poprosil o nějkou radu na nějaky program. Jinak obnovení ve windowsu mi nějak nejde chce to po mě disk který když tam vložim tak to píše to samý. Předem děkuji za ohlasy a nějaké tipy na ty programy.

odstraňovat "viry" obnovou systému je lamerství na úrovni 10-letého dítěte.

pěkný log má adwcleaner, pro spěchající má tlačítko "clean".
některý adware a spyware bývá součástí tzv. "free" programů a dá se odinstalovat v ovládacích panelech.
ms autoruns má záložky: logon (po spuštění), scheduled tasks (naplánované úlohy), services (cizí služby).
zbytečný a neúčinný antivir už nejspíš v pc bude. některý jde proto spustit offline z boot média = nebude s windowsím v konfliktu a vidí toho víc.