Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový zdroj

Zdravím,

Kleknul mi starší zdroj https://www.czc.cz/seasonic-ssp-750rt-750w/153751/ produkt

Koupil jsem nový od Corsaru https://www.czc.cz/corsair-rm750i-750w/173850/prod ukt

Po zapojení nového zdroje mi nejede PC. Led podsvícení na grafice svítí, ale výstup z grafiky na monitor se zdá nefunkční. Při předešlém zdroji mi na základní desce svítil led display s ukazatelem teploty. Nyní ukazatel ukazuje pouze hodnotu 00 . HDD podle zvuku pravděpodobně funguje. Možná by pomohlo odpojit baterku na zakladovce a resetovat tím BIOS, ale nevím jestli by to vedlo k vyřešení mého problémů.

Byl bych velmi rád za jakkoliv radu

Možná by pomohlo odpojit baterku na zakladovce a resetovat tím BIOS, ale nevím jestli by to vedlo k vyřešení mého problémů

To nevie nikto, je problém to vyskúšať?
//
Možno si zle zapojil zdroj, možno niečo dodrbal pri výmene (záleží na tom, s čím všetkým si hýbal).

Zdroj se mi nevrátil z reklamacky..Prý neodstranitelná technická závada. Zdroj by měl mít přepěťovou ochranu ..Tak by snad neměl odpálit další komponenty.
Po resetu dám vědět jak jsem dopadnul.
Možná starý zdroj jel v trochu jiných napěťových či proudových rozmezích a BIOS dělá bordel.

To ze nejaky trubka napisal ze ti nevrati zdroj, este neznamena ze bol vadny.
Zapojil si dodatocne ATX12V napajanie do dosky?
Bez grafiky sa to zapne?
Prepetova ochrana neznamena ze to neodpali komponenty. Ta ma uplne inu funkciu (na vstupe).
A bios s tym problemom najskor nema nic spolocne.