Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BSoD

Ahoj všem :-)
Mám už delší dobu problém s notebookem. Značka Acer Aspire5741G, Procesor Intel Core i3 M330 @2.13GHz. Velmi často mi vyskakuje BSoD neboli ''modrá obrazovka''. Odinstalovala jsemněkteré nově přidané programy, nainstalovala všechny aktualizace, ale stále se nic nezměnilo.
Nainstalovala jsem si program WhoCrashed, takže přidávám přesný popis problému.
1.) On Wed 26.4.2017 9:36:13 your computer crashed
crash dump file: C:\Windows\Minidump\042617-36613-01.dmp
This was probably caused by the following module: usbport.sys (USBPORT+0x14FEC)
Bugcheck code: 0xBE (0xFFFFF88004D92FEC, 0x14F55D121, 0xFFFFF8800953B720, 0xA)
Error: ATTEMPTED_WRITE_TO_READONLY_MEMORY
file path: C:\Windows\system32\drivers\usbport.sys
product: Microsoft® Windows® Operating System
company: Microsoft Corporation
description: USB 1.1 & 2.0 Port Driver
Bug check description: This is issued if a driver attempts to write to a read-only memory segment.
This appears to be a typical software driver bug and is not likely to be caused by a hardware problem.
The crash took place in a standard Microsoft module. Your system configuration may be incorrect. Possibly this problem is caused by another driver on your system that cannot be identified at this time.

2.) On Wed 26.4.2017 9:36:13 your computer crashed
crash dump file: C:\Windows\memory.dmp
This was probably caused by the following module: usbport.sys (0xFFFFF88004D92FEC)
Bugcheck code: 0xBE (0xFFFFF88004D92FEC, 0x14F55D121, 0xFFFFF8800953B720, 0xA)
Error: ATTEMPTED_WRITE_TO_READONLY_MEMORY
file path: C:\Windows\system32\drivers\usbport.sys
product: Microsoft® Windows® Operating System
company: Microsoft Corporation
description: USB 1.1 & 2.0 Port Driver
Bug check description: This is issued if a driver attempts to write to a read-only memory segment.
This appears to be a typical software driver bug and is not likely to be caused by a hardware problem.
The crash took place in a standard Microsoft module. Your system configuration may be incorrect. Possibly this problem is caused by another driver on your system that cannot be identified at this time.

3.) On Wed 26.4.2017 9:15:11 your computer crashed
crash dump file: C:\Windows\Minidump\042617-89185-01.dmp
This was probably caused by the following module: nvlddmkm.sys (0xFFFFF88005C39448)
Bugcheck code: 0xD1 (0x0, 0x2, 0x1, 0xFFFFF88005C39448)
Error: DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL
file path: C:\Windows\system32\drivers\nvlddmkm.sys
product: NVIDIA Windows Kernel Mode Driver, Version 327.02
company: NVIDIA Corporation
description: NVIDIA Windows Kernel Mode Driver, Version 327.02
Bug check description: This indicates that a kernel-mode driver attempted to access pageable memory at a process IRQL that was too high.
This appears to be a typical software driver bug and is not likely to be caused by a hardware problem.
A third party driver was identified as the probable root cause of this system error. It is suggested you look for an update for the following driver: nvlddmkm.sys (NVIDIA Windows Kernel Mode Driver, Version 327.02 , NVIDIA Corporation).
Google query: NVIDIA Corporation DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL
Budu moc vděčná za každou radu :-) Přeji hezký den ;-)

První dvě chyby jdou na vrub ovladači pro USB, třetí pak má na svědomí ovladač grafiky nVidia. Výsledný dojem: zmatek v ovladačích nebo zcela chybějící ovladače.

Takže doplňující otázky:
1. Jaký máš nyní v notebooku OS a jaká je jeho historie (např. čistá instalace Win 10, update z Win 7 na Win 10 apod.)
2. Proběhla po instalaci nebo upgradu OS instalace správných ovladačů (tj. jen a pouze z webu ACER pro daný OS) ve správném pořadí (tj. jako první ovladač čipsetu)? Pokud ne, naprav to.
3. Nepokoušela ses instalovat novější ovladače buď z webu nVidia nebo za pomocí nějakého programu (typicky DriveBooster apod.)? Pokud ano, viz náprava z bodu 2.

Ahoj :-),
1. V notebooku mám OS Windows 7 Home Premum a historie je taková, že jsem notebook dostala od známých čili nevím, jakou historii má. Ovšem jak jsem ntb dostala, tak jsem vrátila ntb do výrobního stavu, ale to už je tak měsíc.
2. Nevím, vrátila jsem před měsícem, jak jsem notebook dostala, do výrobního režimu. Od té doby jsem nainstalovala pár blbostí, pak odinstalovala.¨
3. Dnes jsem si ze stránek výrobce nainstalovala ovladače přesně na můj model, takže mám všechny ovladače v pořádku. Také nemám žádné zbytečné programy, vše jsem smazala a pouze jsem nechala ty od výrobce plus jsem stáhla ty ovladače.