Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj k PC sestavě.

Zdravim,

nějaká dobrá duše co by mi doporučila zdroj ? Měl jsem v merku tento Seasonic S12II-430 430W 80Bronze plus, ale na Alze není. Peníze nejsou problém.

SESTAVA ZDE

Když už jsme u toho tak zda vzít tu grafiku od MSI či ASUS a je nějaká lepší case ?

Děkuji mnohokrát
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

TN dispeleje 144Hz si kupuji jen hraci online multiplayer FPS her, pry jim nevadi, ze je obraz osklivej, hlavne, ze to je rychle. Jinak je hloupost to kupovat, bud nemam penize a koupim si klasickejch 60Hz IPS nebo PVA nebo prachy mam a jdu do 144Hz IPS, ty zbyle parametry co uvvadis dnes nemaji zadnou vahu.