Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prejit na win 10

Zdravim, chci se zeptat, mam notebook kde byli v zakladu win 7 premium - Intel celeron 743 1.30 GHz, 2 GB ram...casem je uz pomalejsi, ma smysl tam dat win 10? Zrychlilo by to procistilo?

Dekuji za rady.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

loading...

http://www.zive.cz/poradna/zmena-os/sc-20-cq-60480 2/default.aspx?consultanswers=1

Sprav si bitovú zálohu sedmy, stiahni ISO desiny (podľa mňa ideálne ISO W10 1507 x32), rozbaľ ISO priamo pod WinRar, klikni na Setup.exe, a vyskúšaj. Mašina sa okamžite ozve, či pustí na seba toho sexuálneho násilníka z NSA, alebo nepustí.

Ak budú sedieť ovladače na ten tvoj HW praveký šunt, potom máš vyhrané, mašina bude s w10 x32 rýchlejšia, stabilnejšia, bezpečnejšia.

Chcelo by to desinu na mieru podľa tvojho HW ladičkou PowerShell po nainštalovaní okresať, zbaviť ju bloatware, OneDrive, zbaviť sa appiek, skresať zložku winsxs, odinštalovať nadobro Defender, vyčistiť, defragmentovať a komprimovať Registre po použití vydareného číňana zn.: Dism++ spusteného v expertmode.

Desina nie je moloch ako W7.