Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Word - styly v šabloně

Ahoj, potřebuju radu. Ve wordu mám připravit styly (velikost písma,písmo atd.) ale mám zvolit možnost pouze v tomto dokumentu, nemám to dávat do šablony. Chtěl bych se zeptat, jak ? Díky

Prosímtě, vždyť odpověď máš ve své otázce, máš to uložit v tomto dokumentu, takže až to všechno připravíš (styly) a nastavíš velikost písma,písmo atd.) tak soubor uložíš jako dokument wordu pod nějakým vhodným názvem do vhodné složky a tento dokument odevzdáš a je to...

no upravíš si šablonu ale neuložíš ji jako šablonu, ale zvolíš volbu "pouze pro tento dokument" takže ta úprava šablony se po zavření wordu zruší, protože nebyla přepsána, ale jen dočasně upravena. Samozřejmě si takto upravený dokument nezapoměň uložit ty. Aby jsi ho mohl pak prezentovat. Doporučuji zavřít pak Word a dokument znovu otevřít, jestli se úpravy opravdu uložily pro daný dokument.