Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je přihlášení pomocí Google účtu k jiným službám bezpečné?

K některým službám na internetu se lze přihlásit pomocí Google účtu. Např. používám Digg Reader, Dropbox apod., kdy se lze ke službě přihlásit pomocí účtu Google. Zajímalo by mě, zda v tomto případě není ohrožena bezpečnost mého Google účtu, zda se nezvyšuje riziko prolomení. V Google účtu používám dvoufázové ověřování.

Mrkni se vzdy co te sluzbe povolujes.

Samozrejme to co povolis je ohrozene, je to proste dan za zjednoduseni prihlaseni.

Nema cenu to uplne hrotit, ale pouzivat to s rozmyslem, treba u Dropboxu je to asi OK, ale na druhou stranu dost zbytecne.

OK, rozumím, jen jsem zapomněl dodat, že mám teď na mysli služby na PC s Win10. Ale asi to bude podobné jako při povolování služeb na mobilu. Jde mi hlavně o to, zda může třetí strana získat přístup do mého účtu krom toho co povolím.