Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nejde zapnout

Zdravím, chtěl bych se zeptat když zapínám PC a vůbec se nezapne je to zdrojem, nebo to může být i něčím jiným? Poprvé když se nechtěl zapnout stačilo jen vysunou a zasunout zdrojový kabel, zkoušel jsem ho i vyměnit, ale už se ho zapnout nepovedlo.

Nejak nemam nahradni komponenty, nejde nejak alespon odhadnout cimby to mohlo byt? Disky mam dva takze typuju ze kdyby nejel ten co je na nem system dostanu se alespon do biosu, ramky taky dve bez grafiky bych to zapnul, tlacitko spousteci jede a kdyz dam zdrojovy kabl do zdroje divne to zaprska, ja nevim co by jeste mohlo pomoct za info, jinak nez vyzkouset vsechny komponenty to nejde ?

Buď si to první vytáhni na stůl a zkus to rozjet a nebo vytáhni zdroj, u toho největšího kabelu (20+4pinový) zkratuj 4. a 3. kabel. (zelený a černý)
Tímto by se ti měl zapnout zdroj (roztočit větráček). Tím jenom zkusíš, jestli jede, ne jestli je plně funkční.

Pokud nevíš s tím tlačítkem, tak vytáhni kabel který vede od tlačítka do základní desky a zkratuj je třeba šroubovákem. (chvíli to tam nech)
Bude na něm napsané třeba Power SW.

Ok moje chyba, jakym zpusobem teda prosím zjistim,kterym komponentem to muze byt, bez toho aniz bych to postupne zkousel, (nemam ted tu moznost), nerozjede se vubec ani do biosu, jak mamtedy postupovat? Disky mam dva takze typuju ze jeden by jel, bez grafarny bych ho zapnul, ramky mam dve tak jedna by snad taky jela, co by to jeste mohlo byt ? Morherboard procesor nebo nejaky kablik?

To taky muže dělat základní deska podívej se na základní desku jestli ti svítí led dioda některé základní desky to máji

but to bude tím zdrojem nebo základní deskou ničím to nemůže bit.