Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s paměti ram

zdravím byl jsem na netu a z ničeho nic se mi oběvila modrá obrazovka s chybovým hlášením :( v počitači došlo k problému a je třeba jej restartovat.právě schromaždujeme určité informace o chybách a nasledně provedeme restartování a dole nějaka chyba o memory to je nejspíš asi BSOD modrá smrt zkoušel jsem test paměti ram nastroj z windows a našlo to potiže z hardwarem nemuže to být i softwarová chyba? pc jede zatim v pohodě neseká se nic neblika nic jen tu modrou obrazovku to ukazalo , asi tak před měsícem jsem hral hru fifa 17 a zničeho nic se to tak začalo kousat ,že jsem dal ctrl+alt+delete hru to vyplo ,ale pc se dale sekalo tak jsem restartoval pc a bylo to ok pak to dělalo znovu za 2-3dny tak jsem přeinstaloval ovladače do grafiky pár dní to bylo ok pak to začlo znovu kousat dělalo to jen ve hře fifa 17 par dni zase klid a pak znovu to začlo tak jsem znovu přeinstaloval ovladače do grafiky a doted je to zatim ok
ram pamět mam 8GB DDR3 800mhz na jednom modulu předem děkuji za pomoc

Ma cenu to testovat memtestem. Aby si videl ci vies reprodukovat nejaky problem, aby si nasledne mohol vidiet ci si ho vyriesil alebo ne.
Defaults treba skusit ak su problemy, alebo skontrolovat ram a fsb nastavenia.
P.S. mozes skusit aj iny slot. Az zistis ze memtest hadze error. Ak ne tak nechaj vsetko tak.

Ked pojde v televizii v noci vestiaren, tak tam zavolaj :) Alebo urob ten memtest.
P.S. ale ano moze byt problem s RAM, to ale este neznamena ze je vadny modul, moze byt blbo nastaveny bios (nejaky pretakt) alebo aj patica CPU nahovno, apod. Treba skusit potom aj RAM modul len vytiahnut a znovuzastrcit, alebo aj vedlajsi RAM slot apod.