Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pozastavení plateb Adsense

V nápovědě Adsense je že musím platby pozastavit do 20tého v měsíci. Když je pozastavím dneska, přijde mi příští měsíc výplata nebo ne? Jestli je to do 20tého v měsíci kdy mám na stránce reklamu, nebo do 20tého příští měsíc než mi pošlou peníze.

Prč bys musel platby pozastavovat? Jaký k tomu máš důvod?
Adsence funguje tak, že si nastavuješ limit pro odeslání platby, přičemž je tam nějaký minimální limit.
Platby jsou pak po 20-tém každého měsíce (pokud jsi dosáhnul minimum) odeslány na tvůj účet.

Nenapsal jsi, proč chceš jakékoliv pozastavení provádět.
Pokud nastavíš pozastavení, nepřijdou ti peníze a přijdou až v dalším období. Pokud nastavíš limit na 50k, přijdou, až budeš mít na Adsence přes 50k.
Změny se provádí do 20-tého, protože po 20 se posílají peníze, takže by změna neovlivnila zaslání peněz. To je asi celá podstata.
Pokud dnes provedeš pozastavení, neovlivní to platbu, kterou už bys měl mít na účtu, ale až tu příští.