Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVI - I dual link na DVI - single link

Zdravim, mam tuto grafickou kartu:
https://www.alza.cz/gigabyte-n660oc-2gd-bazar-d480 174.htm?kampan=adpla_obecna_Komponenty_high_c_9062 892_1o4_EG220p1_closeout&gclid=Cj0KEQjwrYbIBRCgnY- OluOk89EBEiQAZER58vRuCCAJ4odnrnBsf83XHh4RyYxGAm0ak k5Enct9NW8aAtnc8P8HAQ

DVI-D mam zacpan normalnim konektorem.

Chtěl bych pripojit starsi monitor 17" pomoci VGA nebo DVI - I single kabelem, ale na grafice je jen DVI - I dual link, je možné toto propojit? podle pokusu při zaplém PC to takto nefunguje.

Popř jak to prosim resit? Děkuji
S.

Je mozne to prepojit.
Ale ked tam davas redukciu na VGA (alebo chces DVI-I analog vstup v monitore ???), tak to berie len 4 analogove piny, a tie su zapojene len na 1 DVI konektore, alebo u najnovsich kariet na ziadnom. Neni v tom ziadne duallink.

Nefunguje ti co? V pravom kliku na plochu rozlisenie mas zdetekovane oba monitory?

To "I" tam je nepodstatne ak nepouzivas analogove piny. Na strane monitora by nemalo byt ziadne "I" (ziadne 4analog piny), na DVI konektore, ak to pouziva digitalne piny.

Dual na single ide, nemal by byt problem. Ak je single aj monitor. Keby si mal grafiku aj monitor double link a pouzil si single kabel tak by mozno mohol byt problem neviem zhlavy zavisi asi aj od VGA BIOSu. Ale do 1920x1080 60Hz by mal stacit single link.

Co presne nefunguje a jak to nefunguje? (jaky presne monitor?) Nastav si monitor v menu tlacitkami na spravny vstup