Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odhad ceny - HP ProBook 450 G0

Zdravím, chcel by som sa spýtať, koľko by som asi mohol dostať za notebook HP ProBook 450 G0. V júli 2017 to bude 3 roky od jeho kúpy. Suma za ktorú by som ho chcel predať je aspoň 500 eur.

Hardware:

CPU- Intel Core i7-3632QM 4 cores/8 threads @ 2,2 GHz (boost 2,9 GHz) [integrovaná GPU- Intel(R) HD Graphics 4000]
GPU- AMD Radeon HD 8750M 2GB
RAM- 8 GB (2x4 GB) DDR3 1600 MHz
HDD- HGST Travelstar 5K1000 2,5" 1TB Max speed: SATA 2.0 300 MB/s

Spravil som aj benchmark: 3389227

Za Vaše odpovede Vám vopred ďakujem :-)

Ono baterku vôbec nepoužívam, je stále v sieti zapojený... ale raz za pol roka ju vybijem úplne a nabijem... a plus k tomu chladiacu podložku dám a kapsu.... No a zvláda hry ako GTA V na 50 fps; CS:GO 160 fps; H1Z1: King Of The Kill 50 fps ...neviem no, skúsim ho tam dať za 500 a keď sa nepredá budem znižovať cenu... ďakujem za odpoveď

nevím jak sje na tom vizuální stav, jestli je vyčištěný vnitřek, jestli se viklá nabíječka nebo něco podobné ale pokud by byl v top stavu, tak podle mě zhruba 7,000 CZK = 259.00 EUR (samozřejmě bráno +-, najdou se lidi co ti za to nedají ani 7000 a najdou se i lidi co si řeknou, že je dobrý (řeknou si jo, má to i7 blabla...) a dají ti klidně víc..) Je to čistě můj odhad.