Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Levá polovina obrazovky špatně zobrazuje

Zdarec, dnes mi zničehonic začala špatně zobrazovat levá polovina obrazovky. Na pravo je to vpohodě ale na levé straně jsou vidět jakoby pixely, celkově je to takové rozmazané? nevíte proč? Přiložím zde i screen. monitor mám LG IPS231P 23 palců. Kabel od grafiky jsem zkoušel tím to není a grafický ovladač jsem taky stáhnul a nainstaloval. Fakt nevím.... tady je screen pfnznaqnv

Místo posílání fotek, na nichž není údajná závada vidět, zkus vyměnit monitor - tak poznáš, jestli je chyba v monitoru nebo v grafický kartě. Při tý příležitosti můžeš monitor vyzkoušet jinde - a budeš mít jistotu.