Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Značka externího HDD

Dobrý den
Určitě jste včera zaznamenali že se mi porouchal externí disk, důležitá data se podařilo zachránit ale dnes se v průzkumníku zobrazí jen že je připojený ale kapacita se neukáže ani název a když ho chci rozkliknout tak spadne celý průzkumník.
Rozhodl jsem se tedy pro koupi nového ale nevím který výrobce je kvalitní, nechci nic co mi nevydrží. Jinak jen tak pro zajímavost tamto byl Samsung

Lepsie je, ked kupis zvlast disk a zvlast box. All-in-one riesenia maju tu nevyhodu, ze usb-sata prevodnik je priamona disku a ked sa pokazi zoberie so sebou do hrobu aj data.
Na znacke disku az nezalezi, kludne kup najlacnejsi, box by bolo dobre keby bol usb3 pre istotu.
Dokopy ta to vyjde len o kusok drahsie ako all-in-one od Samsungu, HP, ci Verbatimu.
Jedine, co musis doma spravit je zlozit disk a box dokopy...ak si kupis bezskrutkovy model spravis to aj bez skrutkovaca.
Novy disk samozrejme musis pred prvym pouzitim potom naformatovat.