Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vista a šedivý pohled při UAC

Zdravím
Nainstaloval jsem si Vistu a při spouštění nebo instalování se zobrazí UAC (většina asi ví)a zešedne obrazovka a chce to povolení atd. ale právě místo té šedi mám po celém monitoru všelijaké barvy. Nevím co s tím.Nevíte čím by to mohlo být? Monitor mám LCD LG a Grafiku ATI RADEON 9600 a ovladače aktuální.
Dík za rady.

Pokud je problém jenom v tomhle tak bych v tom nic závažnýho neviděl. Elevation dialog běží na jiném desktopu a ta zšedlá obrazovka je jen screenshot na který se aplikuje efekt vyblednutí a pak se na tom druhém desktopu použije jako pozadí. Chyba tak asi vzniká při snímání obrazovky.