Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet mi způsobuje zmražení počítače.

Dobrý den.
Asi před dvěma dny se mi začalo stávat to že po zapnutí pc, a přihlášení se do pěti min. počítač zasekl a nešlo nic udělat kromě nuceného restartu.
Už jsem zkusil zakázat a odinstalovat ISATAP adapter ale nainstalovat zpět nejde.
A poslední věc kterou sem zjistil je ta že když nezapojím internet tak je vše v pohodě a když ho zapojím v zaplém pc tak se okapřitě zasekne.
Pc funguje jen v nouzovém režimu.
Co mám tedy dělat?
Předem děkuji za odpovědi.

Dobré by bylo ty "nějaké problémy" sdělit (nahrát sem log z AdwCleaneru).
Ještě můžeš zkusit MBAM - ten samý postup, vše co najde, smaž.

Co se dělo mezi tím, kdy to fungovalo a fungovat přestalo (pokus o upgrade ovladačů, instalace či odinstalace nějakého programu, nějaké nastavování něčeho ve Windows, ...)?