Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí box ICY BOX IB-351StU3S

Dobrý den,
mám externí box ICY BOX IB-351StU3S s 2TB HDD 3.5'', SATA/600.
Při nečinnosti se HDD sám vypne. Lze to nějak zrušit?
V programu Crystal disk infou HDD je položka APM neaktivní. Možná , že je tak nastaven box.

Jsou tri moznosti:

1. nastaveni OS

2. nastaveni disku - muze byt natvrdo a nepujde zmenit

3. nastaveni radice v krabicce - muze byt natvrdo a nepujde zmenit

A cetl jsem, ze prave tento externi box to opravdu dela ten box a nejde to zmenit.