Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC sestava bez GK,OS

Ahoj všichni, prosím o radu skrz PC sestavu pro kamaráda. Jeho požadavky Sestava bez GK a OS za co nejmenší peníze samozřejmě.. Monitor a příslušenství má. Bednu si ještě vybere sám.

Šlo by to takhle? Chtěl bych tam tu FX 6300. Vím že se jedná o levnější produkty ale víc do toho nasypat nechce.

Procesor AMD FX-6300

Pevný disk WD Blue 1TB

Operační paměť Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL10 HyperX Fury Blue Series

Základní deska ASROCK N68C-GS4 FX

Počítačový zdroj Corsair VS550

Chladič na procesor SilentiumPC Spartan 3 LT HE1012

Kdyby se to dalo udělat lépe do těch 9.000 tak prosím o opravu děkuji mockrát.

Ukázal jsem mu testy Intel Pentium G4560 a nechal si to vymluvit. Poslali by jste mi prosím návrh stím intelem? Grafiku bude kupovat až časem, ale nějákou 1050 tak aby se počítalo s lepším zdrojem. Zkusil jsem něco navrhout sám -

Procesor Intel Pentium G4560 + Chladič na procesor SilentiumPC Spartan 3 LT HE1012
Pevný disk WD Blue 1TB
Základní deska GIGABYTE B250M-DS3H
Operační paměť Kingston 8GB DDR4 2133MHz CL14 HyperX Fury Black Series
Počítačový zdroj Zalman ZM700-LX

Meznich mas na tom zdroji 360W, pres to jit nesmis a odber tam budes mit cca. 300W ve spicce, takze sice s malou rezervou, ale da to. Az poridi GTX1050, tak pojede na pul plynu. Vtip je v tom, ze energeticke naroky na PC se uz nekolik let snizuji, jelikoz predtim se leta zvysovaly, tak si lide navykli co nova sestava, to vykonejsi zdroj, ale to uz neplati.