Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pračka Elektrolux EW 910T - nová násypka (cena)

Ahoj,

omlouvám se za dotaz, který sem úplně nepatří.
Jde mi spíše než o radu s hardwarem, pomoc s vyhledáním.

Mám pračku Elektrolux EW 910T a potřeboval bych už novou násypku, protože ta
stará již dosluhuje.

A teď k jádru problému.
Našel jsem jen jediný obchod, který to nabízí:
https://www.mamlux.cz/nahradni-dily-electrolux/nah radni-dily-pracky-electrolux/nahradni-dily-pracka- electrolux-ew-910t-19980101/nasypka---c-0262016-04 -10-07-16-57801000614-detail

Ta cena je ale naprosto zdrcující !
1171 Kč za kousek plastu !!

Nedokáže to někdo najít kdekoliv levněji?

Díky.

To neni cena za kousek plastu ale za to ze to niekto 10rokov skladoval a staral sa o to aby si nepozeral teraz do prazdnej rury.
Preco potrebujes novu? Kus plastu nemoze dosluhovat, plast ma polcas rozkladu miliony rokov. Ked sa o to clovek trochu stara a dava na to pozor tak to zvycajne vydrzi celu zivotnost.
(P.S. inac elektrolux veci to je taka polovicna znacka byva to aj pod znackou AEG apod, skus ci nenajdes nieco stejne pod inou znackou)

ze to stoji vyse 1000czk sa necuduj, pozadujes totiz diel, ktory sa bezne nemeni, na sklad sa ich vyraba malo, ak vobec nejake a tudiz je cena vysoka.
preco sa podobne necudujes aj u dosiek pre ntb, ci displejoch, ktore stoja bezne 200-300eur = novy ntb? Alebo pri ventilatoroch do serverov ci vacsich kopirok, kde ventilator, s vyrobnou cenou 2eura, ktory nieje nicim specialny, predavaju za 40eur? bezna prax.

Pozeral si aj ebay? aliexpress? alibaba? amazon?
...a milion ostatnych shopov, kde predava kadejaky cinan, ktory prave podobne 30eurove veci dokaze vyrobit a dodat za 5 euro?
nic?

Neviem ale sklicko uz mozno je kdesi v zachyte pre vypust vody tam si pozeral? Ja neviem jake sklicko. Asi by som to skusil nejak vylovit, netusim :)
(a keby som to vylovil skusil by som to zlepit nejakym chemoprenom alebo speci lepidlom na plasty ak to je mozne vobec zlepit ten plast, u mojej starej sa to dalo lepit)