Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Disky SEAGATE

Dobrý den, zajímala by mě kvalita disků od Seagatu.
WD na mě moc dobře nepůsobí od té doby co jsem na něm vyděl napsáno "Product of Malaysia" nevím jestli je to horší jak Čína ale prostě to ve mě vzbudilo divný dojem.
Chci spolehlivý disk který vydrží opravdu dlouho.
O Seagatu se říkají dost blbé věci ale moje okolí má jiné zkušenosti tak nevím co si mám myslet, já ho mám taky v notebooku a zatím ok tak nevím jaká je pravda.

Vidis a ja to mam zas presne naopak, ked tam vidim "Product of Malaysia" alebo "Product of Thailand" tak mam z toho lepsi pocit ako ked je tam "Product of China". Seagaty mam 3ks 4TB v NAS-e a prve dva su z thajska a ten treti co ma vobec netesi prave z ciny, z mojho pohladu prave ten cinsky je taky akysi hlucnejsi a vobec sa mi nepaci. Ale pred casom som kdesi cital ze Seagate ide presunut vyrobu prave z tej cinskej fabriky (vraj kvoli rastucim platom v cine) zase do thajska, tak dufam ze az najblizsie kupim od nich disk tak tam bude zase "Product of Thailand". A inak ak chces spolahlivy disk tak si kup WD black, ten by mal nieco vydrzat, potom uz jedine serverove disky na velku zataz.

vyděl napsáno

uf.
Myslis ze to budu vyrabat v newyorku na namesti ci co? Obe firmy vyrabaju v azii. V malayzii sa uz robila elektronika este ked si nebol na svete.

Chci spolehlivý disk který vydrží opravdu dlouho.

A ja chci helikopteru a milion na konte.

Chci spolehlivý disk který vydrží opravdu dlouho.

Chces tri disky.

Opravdu dlouho vydrzi jen zalohovana data a to radeji nekolikrat!

---

Mam Seagate, mam WD, v praci mame tez oboji a to jsou desitky mozna i nekolik set disku, az na radu 7200.12 od Seagatu, ktera byla extremne poruchova, neni rozdil. Kup co chces.