Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání notebooku při všem grafickém

Zdravím koupil jsem od kamarádky notebook Acer Extensa 5635ZG (Procesor - Intel Pentium Dual-Core T4300 @ 2,10GHz, RAM - 3GB, GPU- NVIDIA GeForce G 105M) a mám problém že se notebook jednak hrozně přehřívá, youtube mu dává také pěkně zabrat, a mám pocit že hry které by měl v pohodě zvládnout plynule např. ToCa Race Driver 3, se sekají ať dám graf. level high nebo low.. dokonce i Need For Speed Underground 2 se seká.... nevíte čím by to mohlo být? Já už jsem dělal defragmentaci disků, clean registrů pomocí CCleaneru atd.

Obnov na vyrobny stav mackanim f11 po restarte, a potom sa to snaz nezavirit apod.
Hlavne prosimta nic necisti ani nedefragmentuj. Vyznam to nema.

P.S. jak si prisiel na to ze by to nejake hry malo vpohode zvladnut?
P.S.2. nainstaluj spravne ovladace oboch grafik, web vyrobcu notebooku.