Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fatální pokles FPS - grafická karta a celkové sekání systému

Zdravím před nedávnej jsem si pořídil novou grafickou kartu Nvidia GeForce GTX 1050 Ti 4095mb.
Moje kompletní sestava činí : Intel core i7-3770 3,40GHz , 16 gb ram , 64 bit win 7
Už párkrát se mě stalo že jsem zapl pc a již při startu si šlo všimnou že systém nejde plynule , vše se zasekává - prohlížeč , hry -CS GO , normálně 250FPS + a nyní 30 FPS a tak je to u všech her , nevím čím to může být ale vždy to nějak samo přestane a FPS se vrátí do normálu a systém již běží plynule , ovšem ted se mě to opět stalo a již to trvá asi 3 hodiny , zkoušel jsem reset pc , pročištění systému , v nastavení grafické karty jsem se radši nehrabal jelikož nejsem nějaký odborník proto by jsem přivítal každou pomoc .

# 30 by spis odpovidalo nastaveni HALF synchronizaci/FPS z 60 u 60Hz monitoru ?
- Jaké mas nastaveni ve hre pro polozku V-Sync ?
- Predtim jsi mel co za grafickou kartu ? AMD ?

TiP ~ V ovladacim panelu nvidia => 3D => Najdes polozku 'synchronizace', jakou ma nastavenou vlastnost|hodnotu ?
- Nastav hodnotu na OFF/Nebo Adaptivni + ve hre zadat VSync OFF
[img=/file/view/28751-nv-png]http://pc.poradna.net/file/view/28751-nv-png[/img]

To není to přesně 30 , spíš se to k těm 30 ani nedostane
Ale hrou to nebude , seká se kompletně celý systém i prohlížek a programy
Předtím to byla tuším nějaká geforce 660
No tak ted jsem si toho všimnul , tohle se mě nikdy nestalo vždycky to fungovalo x3TQ

# Dobre dekuji.
- Kdyz se budu drzet toho obrazku, jaké informace jsou v polozce 'ZOBRAZIT PODROBNOSTI' ?
- Dle me, muze jit o spatné nastvené Hz pro tvuj monitor, proto ti i plocha jede na 30FPS

TiP ~ Na tvém miste, bych po overeni, na kolik Hz mas nastaveny monitor, zcela odstaranil predesly ovladac a provedl istalaci znovu.
- Na odtraneni dosavadniho ovladace pouzij kuprikladu DDF : http://www.guru3d.com/files-details/display-driver -uninstaller-download.html

# Tam kde je na obrazku [60], ty mas kolik ?
[img=/file/view/28752-hz-png]http://pc.poradna.net/file/view/28752-hz-png[/img]