Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde se připojit na stránku,chyba ERR_CONNECTION_TIMED_OUT

Zdravím,prosím nevíte proč mě najednou se nejde dostat na tyto stránky? betstudy.com
Před chvílí mě to ještě normálně šlo a najednou to hlásí tuto chybu,vám to jde?
Nejde to jak v GoogleChrome,tak Internet Expolerer
Přeinstaloval sem GoogleChrome,ale nepomohlo,ostatní stránky normálně jdou,děkuju za rady

Skúsil som to teraz večer - funguje. Ovšem ja mám slovenskú IP adresu - ty máš českú IP adresu - a pokiaľ viem - vaši mocipáni chcú blokovať (a možno už blokujú) stránky mimo ČR s on-line stávkami. Pravdepodobne to bude jedna z nich.

Antivir je Avast Free Virus,právě stahuji ISO soubor WIN 10 (original samozřejmě) a chystám se přeinstalovat celý Windows,jinak stránky zase zničeho nic začaly fungovat,ale po MBAM ještě chvilku nefungovaly,tak tím to pravděpodobně nebylo,děkuji všem za rady
Tady na foru hodně čtu,a často,že Antivir je zbytečný,stačí teda jen ten co obsahuje samotný Win 10? (nějaký defender) po tom co celý pc přeinstaluji?

záleží na uživateli:
pro milovníky warezu nebude nikdy žádný antivir dost dobrý.
pro odklikávače všeho na netu i při instalacích je potřebný spíš antispyware, antivir je jim k ničemu.
pro aspoň trochu opatrné uživatele stačí to co je ve windows.
a poučení uživatelé se ptát nemusí.

já antiviry nevedu, jsou neschopné a 99.98% času k ničemu.
alergický jsem na kategorii anivirové balíky = internet security, to je jen lákadlo na neznalé firemní managory, ukázka toho, jak antivir nemá fungovat.

a konkrétně avast není ani ve free verzi bezproblémový - i když co je bezproblémového na sázení na zkorumpovaný fotbal na stránkách skrytých majitelů?

brtníku - poprosím - netrep! Ja mám Avast (ako druhá línia) a pred tým MBAM Premium (ako prvá línia) a betstudy.com funguje - ovšem (písal som vyššie) - ja mám slovenskú IP - u nás tieto on-line stavky mimo územie (na rozdiel od vás Čechov) nikto neblokuje. Poďakujte sa vláde a Babišovi....

Tak potom sa hrabú v Avaste, nastavujú voloviny a preto im to hapruje. Mne Avast - pokiaľ tam nie je hrozba nič neblokuje (samozrejme, než zareaguje, predbehne ho MBAM.... :-D).

Len tak na okraj - Avast mám cca od verzie 4.0.......až do terajšej 2017-ky a zatiaľ (musím poklopať na stôl) ma nesklamal. Lenže sa v ňom nehrabem, pokiaľ nie je to potrebné a nechávam nastavenia také, aké boli nastavené pri inštalácii.

je to opačně.
předpokládám, že "plnou verzí" myslíš tzv. "internet security", u které se konflikty s dns cache (a tím s nefunkčním připojením) dají čekat. teddy uživatel je asi nečeká, ale dají se vysvětlit. tento konflikt se projevuje u balíků "internet security" všech výrobců.
"plná verze" je zavádějící, samotný antivir má shodný s free verzí, ta jen nemá další krámy kolem.

bohužel avast je tak špatný, že u něj se objevily konflikty i u free verze, která je u jiných výrobců bezkonfliktním čistým antivirem.

aby to došlo každému: není to záležitost 100% istalací, to by si snad všimnul i výrobce toho krámu.
ale stává se, těm lidem pak pomůže vyhubení antiviru z pc - pouhé vypnutí v menu nestačí.
a určitě nehrozí, že by prostý uživatel rýpal do nastavení antiviru a tím si zablokoval některé stránky, tak odvážný nebývá.

kdosi se tu chlubil, že má avast od verze 4, můžu se leda usmát.
a co to za těch 8 či kolik let našlo??
(samozřejmě, takový warezák asi využije jeho antivirové schopnosti, ale s dětmi nediskutuju)

Jj, přesně tak jak píšeš.
Když někomu skládám nebo opravuju PC, čím dál tím víc se setkávám u uživatelů s tím, že první se ptají, jaký mají používat antivir. Nejlépe dva, jako pojistka :-) Když jim řeknu, že žádný, tak se dívají, jako bych si z nich dělal srandu. Avast nebýval špatný v době tak před 15 lety, dnes je to úplně zbytečný program zatěžující PC. Jenže vysvětluj to pořád dokola...

brtníku - zle si čítal....... Avast mám od verzie 4.0 a samozrejme program sa aktualizoval a updatoval na dnešnú verziu 2017... Nechápeš asi písaný text... začínal som na 4.0 - 4.1 - 4.2 ------4.8 - 5 -----------2016 - 2017... Už si POCHOPIL?
Nepísal som že MÁM ešte verziu 4.0!!!!!!!!!!