Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s baterií LG G3

Zdravím. Chci se zeptat, jestli nevíte v čem by mohl být problém u mého telefonu. Rychle mi vybíjí baterii a když mam třeba 60% kapacity, sam se vypne, naskoči a mam třeba 15%. Baterii to není. Testoval ji muj kamarád se stejným telefonem a funguje mu bez problémů. Baterii jsem zakoupil 3 měsíce zpátky a byla vyrobena někdy v půlce roku 2016. Snad.

Ja mám tiež LG G3 s origo batériou a zatial funguje dobre. Ste si istý, že ste kupovali originálnu batériu BL-53YH 3000mAh OEM?? Problémom môže byť aj nadmerné vytaženie batérie a jej neustále nabíjanie a celkové vybitie na 0%. Skúste zakúpiť novú batériu, ak Vám problém prestane tak to bolo vadnou batériou. Ak nepomohlo, budete mať batériu do zálohy.

Typy, ako šetriť batériu: LG G3 battery drain issue fix

Ahoj. Kupoval jsem ji tady www.fix-servis.cz
Mam telefon uz skoro 3 roky, tak me napadlo, jestli neni problém nekde jinde.
Co se týče vybíjení, tak jsem ji mel akoro pořád mezi 30-90% snažím se neprebijet ani nevybijet na 0. Někdy to ale dopadne ze ji vybiju úplně, ale z nouze. Nabijim každý den a nejde mi do hlavy, ze by se tak rychle (za 3 měsíce) odrovnala.