Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem televize do 10 000

Ahoj hledám televizi do cenovky 12 000 jde mi hlavně o kvalitní obraz a zvuk a abych na ni mohl připojit flashku a hdd a koukat na filmy rad koukám na filmy ve velké kvalitě tak se chci poradit mam vybrané 2 ale moc se v tom nevyznám tak si nechám poradit děkuji
https://televize.heureka.cz/lg-32lh530v/recenze/#s ection
https://www.czc.cz/samsung-ue32k5602-80cm/196307/p rodukt?utm_source=heureka.cz&utm_medium=cpc&utm_ca mpaign=Televizory&utm_term=Samsung_UE32K5602_80cm

uhlopříčku bych si představoval od 80cm ale radsi vice tak 90 aspon tohle jsou 2 ktere sem nasel v testu děkuji

Ten Samsung je OK, ale defaultni nastaveni barev je hrozne, lze prenastavit v menu a zvuk u zadne dnesni tenke TV necekej zazraky. Ten LG neznam, ale v ramci ceny bude taky OK. Ono necekej v tyhle cenovce zazraky, jinak vyrobci se dnes presmerovavaji na TV nad 40" a tudiz tyhle to uz neni priorita a je to proste zakladni trida renovovanejsich vyrobcu, takze je velka sance, ze se to objede bez reklamace z duvodu toho, ze TV prestane hrat, vyroba techto velkejch vyrobcu je uz natolik vychytana, ze vadne zbozi se temer neobjevuje.

jde mi o to aby barvy byli takove jake maji byt kdyz koukam na valecne filmy nebo televize ta televize co mam ted je sencor nwm typ ale je to hrozny koukal sem na pohadkuco mela na pc nadhernej obraz ale na tv misto krasne modre vody tam byl tak strasne svitici flek ze sem myslel ze ji rovnou vezmu a zahodim :) a kdyztak co ktomu pripojujete za reproduktory teda

Obe TV ktere jsi vybral si oproti Sencoru polepsis tak o 1000%. Je to velky rozdil, akorat ten Samsung, protoze stejny typ 40" maji rodice, tak vim, ze je treba jit do menu a trochu si pohrat s barvama, potom bude OK. Samozrejme, kdybys byl ochoten jit nekde okolo 17.000,- tak narazis na jinou tridu TV a bude to zase o rad lepsi. To uz je na tobe.

Samsung, LG, Panasonic, Philips, Sony - v teto cenovce pocitej uplne stejny a radove lepsi nez noname Sencor, Gogen, atd.

Samozrejme plati ze vyssi rada ma lepsi displej, ale taky je drazsi.

U toho Philipse bych si pohlidal

4K UHD (3840 x 2160 px)

ono je to dobry na fullHD a samozrejme nutny pro 4K obraz, ale jestli je tam predpokladem i vyuziti na klasickou TV DVB-T, to jest SD rozliseni ve kterem vsichni vyjma par programu na 1080i vysilaji, tak jeste horsi obraz nez na bezne fullHD televizi. Osobne bych do 4K obrazu chtel casem jit, ale rozhodne kdyz uz, tak kvalitnejsi panel a to jsme zase u ty ceny. V teto levne cenovce bych dal prednost klasicke fullHD televizi.