Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze nabootovat Windows

Zdravim, dnes mi zamrzlo PC behem blackscreenu pri instalaci ovladace graficke karty Radeon Settings. Po asi pulhodine jsem pocitac natvrdo vypnul pomoci power tlacitka. Pri spousteni se ted pocitac sekne na Windows loading screenu s tocicimi se teckami. At necham PC zapnute jak dlouho chci, pres tuto obrazovku se neda dostat. Zkousel jsem i odpojit vse krome monitoru a klavesnice a nic nepomohlo. Pri startu navic PC neregistruje klavesnici a tak se nemohu dostat do safe modu. Klavesnice se zprovozni az kdyz se objevi zmineny loading screen. Tento problem jsem uz kdysi mel, pri opakovanych pokusech o spusteni se nic nedelo. Kdyz jsem pak druhy den zkusil PC spustit znovu, najednou se z niceho nic objevila nabidka na obnovu do tovarniho nastaveni, ackoliv jsem neudelal nic jinak nez predtim. Nema prosim nekdo nejaky napad, co bych mohl zkusit? Jinak PC je jeste v zaruce. Da se tento problem povazovat za dostatecny k reklamaci?

Predem dekuji za jakekoliv navrhy.
AD

Problem je, ze na zacatku pocitac neregistruje klavesnici, takze muzu mackat co chci, ale nic se nedeje. Je to Lenovo, tam by melo fungovat F11, bohuzel klavesnice se spusti az pri tom loading screenu a tam uz PC na nic nereaguje. Instalacku k tomu nemam, mel jsem predinstalovany Windows z prodejny a ten se da obnovit z nejakeho skryteho disku (partition? nevim). Kazdopadne se nedostanu ani do safe modu ani do jakekoliv nabidky. Zamrzne to pri nacitani.

Bohuzel problemum ohledne PC vubec nerozumim, tak nemam tuseni co v teto situaci delat.

Jaké konkrétní Lenovo to je? Běžně v žádném z Lenovo zařízení nefungují jakékoliv klávesové zkratky. Je potřeba notebook zapnout skrze Novo tlačítko, poté bude k dispozici obnovení do továrního nastavení, nástroj pro opravu systému, boot menu, aj. Bohužel neuvádíš o jaký model se jedná, proto ti blíže pomoci nedokážu. Tuhle informaci ale nalezneš v návodě.

PC bezi rok a pul. Ja jsem si vedom toho, ze je to moje chyba. Co se tyka PC, jsem opravdu jen uzivatel a zadny odbornik. Instalace ovladace se pravdepodobne nedokoncila, a protoze jsem nevedel co delat, pocitac jsem vypnul. Nijak jsem se v nem ovsem nehrabal, jen jsem jednoduse nainstaloval update ovladace...

Protoze sam nejsem schopen problem resit, napadlo me jen uplatnit zaruku, protoze PC prestalo fungovat, aniz bych ucinil nejaky "velmi hruby" zakrok. Ani jsem nemenil zadne soucastky. Jak se v tomto pripade tedy normalne postupuje?

Chapu. Jak bych se tedy mel s problemem vyporadat? Poradi si s tim v nejakem servisu, nebo je PC rovnou na odpis? Nechce se mi verit, ze kvuli nepovedene rutinni instalaci AMD ovladace prijdu o pocitac, to by bylo celkem smutne...

jak píše kolega:
- můžeš zkusit nabootovat z cd/flashky nějaký live systém (hirens, linux) a zachránit důležitá data z hdd. tu mrtvolu pak zformátovat a nainstalovat znovu.
- disk jde taky přidat do jiného stoláku a data vydolovat tam.

poškodil sis to sám, čili k reklamaci bys to nesl zbytečně, jedině do placeného servisu.
pokud ti žádná z možností opravy nic neříká, někoho si na to zavolej.

Jenže, pokud mu to zamrzlo během "černé obrazovky" při instalaci ovladačů grafiky a půl hodiny se nic neděje, co tedy správně dělat v tomto případě dál? Čekat ještě půlhodinu, hodinu, pět? Týden?
Zdroj problému už tam podle mě možná byl předtím.

Že by AMD vylepšilo proces instalace driverů podle vzoru microsoftu (windowsupdate W7), se mi nezdá.