Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čo by ste zlepšili na mojej zostave ?

Pekný deň prajem : )
čo by bolo najlepšie zlepšiť na tejto zostave ?

cpu - amd fx 8350
gpu - nvidia gtx 1060 6gb
ram - 16gb
zdroj - 650w
chladic - NOCTUA NH-U12S
hdd - 1tb
win 10 - ultimate

chcel by som vedieť či pc ešte postačí na hry alebo bude už treba upgrade a ak áno aké komponenty by bolo najlepšie vymeniť a kde by mi to spravili ? : D dakujem

# Tak SSD dokoupit muzes,ale ten ti herni vykon neprida.
- Na AM3+ s dosavadnim FX@8350 UPgrade uz neudelas, FX@8370 je vykonove zcela identické jako 8350, [16Gb RAM] je vic jak dost, 1060 je GK akorat k tvému FX, neni tam co menit ..
* Ta sestava je v takové podobe, ze ted dokaze podat to nejlespi co Gen Vishera dokaze podat, kde UPgrade by znamenal zmenu celého Socket|Cela sestava od zakladu i s CPU..

dobre teda : ) ked tak už poskladám neskor lepšiu zostavu ... a ked kúpim ssd tak vraj najlepšie je preinštalovať win nie ? a keby to chcem naklonovať ten win čisto len na ssd tak ako presne sa to robí ? :) nemám s tým žiadne skúsenosti ...
prípadne je niekde video návod

Ako sa to vezme..... pokiaľ OS je bez problémov a čistý (bez záškodníkov) - klon na SSD prakticky je použiteľný ihneď. Pri čistej inštalácii by si si musel zálohovať ovládače/ zohnať ovládače - zakomponovať do inštalačky / doinštalovať do nainštalovaného OS na SSD.