Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodluzovacka US na EU

Ahojte,
pojedu v lete do USA a rad bych si sehnal prodluzovacku s US zastrckou do zdi a EU zastrckami na prodluzovacce. Snazil jsem se to hledat, ale nemuzu nic takoveho najit. Jen EU na US.
Mate s tim, prosim, nekdo zkusenosti? Existuje to vubec? Pokud mate odkaz do obchodu, bylo by to super.

Predem dekuju za odpovedi

Napadlo me to, ale moje zkusenosti s US zasuvkami jsou takove, ze to neudrzi poradne ani nabijecku na mobil, natoz bytelnou eu zasuvku. Ale mozna to byla chyba mojeho adapteru. Jestli normalni adapter drzi dobre, urcite je to lepsi nez cely kabel.