Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Windows 10

Po provedení čisté instalace windows sem nainstaloval ovladače čispetu atd ve správném pořadí.
A pak gta iv a gta v a ty hry se sekají (před tím ve w7 šly dobře) v testu benhchmark to proběhne dobře

a když vypínám pc tak se vypne monitor a pak část pc a po cca 5 sekundách se vypne zbytek
hdd otestován OK

ovldadač grafiky aktualní

Lock. Zkus to jinde, tohle není normální. (karel)

Začni tím, že sděliš HW.

Ovladače nestačí ve správném pořadí, ale také musí být správné (pro Tvůj HW a příslušný Windows).

Jestli se jedná o něco staršího, ne vždy platí, že nejnovější ovladač je ten nejlepší, zejména u grafiky. Nové ovladače jsou logicky testovány na nejnovějším HW, na starý HW se výrobce většinou vykašle, takže nové ovladače na starém HW se mohou chovat nepředvídatelně.

... když vypínám pc tak se vypne monitor a pak část pc a po cca 5 sekundách se vypne zbytek

Jaká "část PC" se vypne prvně? Jak to poznáš? Co je ten "zbytek"? :-?

A vůbec - jak vlastně zní otázka?

gtx 1050
16gb
8core

vypne se část pc hdd jako poslední

je to divný hdd jakoby skřípou při vypnínaní ale když ho dám do pc s windows 7 tak se vypíné normálně vypíná se jakoby dvakrát že se vypne a hned zapne (3 disky najednou) a pak vypne

# Na ukradeném OS problém s kradenou HROU, vystupovaní pod multy-jmény kde odpoved chces pod jaký NICK? Ten první falesny, nebo dryhý falesný, pockat na tretí ? Ale jasne, nikomu nevadí a je to zcela normální, zmenit si IP a NICK pro kazdý nový výplod..

Typ procesoru, značku základní desky, značku zdroje včetně watáže, velikost a typ disků - to máš kde? To si jako máme vycucat z prstu?

vypne se část pc hdd jako poslední

A to si myslíš, že v tý době je už základní deska vypnutá? No, dobrá logika ...

...se vypíné normálně vypíná se jakoby dvakrát...

Ehm? Tak se vypíná normálně nebo dvakrát?

Zkus to napsat ještě jednou, srozumitelně. Interpunkce není sprostý slovo a rač ji používat. Pokud nedělíš věty čárkami a tečkami, nedá se to pochopit.