Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno OBS nesnímá

Dobrý den mám problém se snímáním OBS mi nesnímá hru Rust Legacy, když ji spustím jako Správce tak ji to nesníma, ale když tu hru spustím normálně tak ji to snímá. Zkoušel jsem OBS spustit jako Správce ale nic se nestalo pořád to samé. Tu hru musím mít spuštěnou jako Správce, jelikož když ji nemám spuštěnou jako správce tak se nemůžu připojit na server. Před reinstalací mi to snímalo rust legacy ale teď to nesnímá. Myslím si, že bude problém v nastavení Windows ale nevím kde to hledat v Ovládacích panelech jsem nic nenašel

Sú tu viaceré možnosti, máte 2 "GK" (často u notebookov)? potom v ovládací panel nVidia / AMD určiť aby OBS bežal na stejnej ako hra.

Render - Direct3D alebo OpenGL? (doporučujem rovno aj nastaviť encoder na hardware (NVENC alebo VCE)

Ďalej v hre nastavenia (ehm, skus taky bordeless).

V scéne nastavte pre zdroj Hra "kompatibilita s viac adaptérmi", (ak máte viac "GK").