Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem se stahováním videa přes VDownloader

ahoj, mám problém se stahováním videa přes VDownloader. Když si video stáhnu tak mi tam naskočí výstražné "okýnko" kde je napsané "error converting video. Be sure VDownloader is correctly installed. VDownloader and ffmpeg MUST be in the same folder" :.( takže VDownloader mam instalovany dobre. páč dřív jsem přes něj normálně stahovala z youtube. Co mám nastaveno špatně u sebe a jak tu chybu mam odstranit? ... asi sem si nějakym nedopatřením něco pěkně rozhasila... předem dík za odpoved (pokud někdo čtete mý vzkazy, natahla sem si do kompu tolik baliku s kodekama že sem to asi přepískla... všeho moc škodí) aách jo :-(

loading...

noo ja prave nechapu proc me pres VDownloader driv slo stahovat a ted ne. jeste tak pred 2 tydnama jsem pres nej stahovala. a myslim ze to ffmpeg ani nemam a ten odkaz to neni free jesi se to da stahnout?:?: no a jak mam zjistit jestli "VDownloader and ffmpeg MUST be in the same folder??????" :-)

Čau. Na Youtube byly nedávno problémy s VDownloaderem, nefungoval. Teď jsem ho jen tak zkusil na http://youtube.com/watch?v=9W6snvPB4lk&mode=related &search=
a normálně fachá.
Ffmpeg.exe je běžně ve složce programu už od autora, nic stahovat nemusíš. Poslední verze v zipu, jen rozbalíš a poklepeš na VDownloader.exe a jedeš.
http://www.enriquepuertas.com/wp-content/files/vdow nloader.zip

Úprava: Původní link je brutálně pomalý. Nový svižný vdownloader.zip
Taky ve složce přibyla knihovna pthreadGC2.dll. Obsah složky: ffmpeg.exe, pthreadGC2.dll, VDownloader.exe.

tak ted sem si znova naistalovala celej VDownloader no a vidko se mi normalne stahlo i naconvertovalo objevilo se mi "DONE" tak asi vsechno v poradku :D uvidim jestli to nebyla jen štastná náhoda nebo uz to zase normálně fachá. je fakt ze tohle me delala jen ta nová verze VDownloader 5 ta starší 4-ka jela v pohode. :-)